قوانین و مقررات

شرایط و ضوابط خدمات سایت دانش نگار:

1.هنگام ثبت سفارش طبق قوانین شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ، درج کدپستی صحیح اجباری است درصورت عدم درج کدپستی و یا ناقص بودن آن ، مسئولیت عدم دریافت بسته یا برگشت شدن آن به عهده مشتری بوده و ارسال مجددمشممول پرداخت مجدد هزینه پستی است.

2.قیمت ها توسط ناشر دچار تغییر می شوند و سایت دانش نگار در تعیین قیمت هیچ گونه نقشی ندارد.

3.به علت طیف گسترده ی کتابها ، بانک اطلاعاتی امکان به روز رسانی تمامی کتابها را در یک لحظه ممکن نیست . ممکن است قیمت و مشخصات کتابها توسط عرضه کننده اصلی تغییر پیدا کند . مشتری با ثبت سفارش ، رضایت خود را ازاین تغییرات اعلام نموده است.

4. سایت دانش نگار صرفاً کتابهای نو را به فروش می رساند.امکان تهیه و ارسال کتابهای دست دوم را ندارد.

5.کلیه سفارشات ثبت شده پس از تایید پرداخت و صدور فاکتور فروش آماده گردیده و ارسال می شوند . هیچ سفارشی پیش از تاییدپرداخت ، ارسال نخواهد شد.

6.سفارشات پس از پرداخت ظرف یک تا چهارروز کاری  آماده و ارسال می شوند.

7.پشتیبانی از لوح فشرده همراه کتاب و همچنین بسته های نرم افزاری به عهده تولیدکننده یا ناشر است درصورت بروز مشکل ، سایت دانش نگار مسئولیت در این خصوص ندارد.اما تلاش خواهد کرد در حد امکان مشکل مشتری مرتفع گردد.

8.مسئولیت سایت دانش نگار در قبال مشتری تا زمان تحویل بسته به پست است با توجه به بیمه بودن کلیه بسته های ارسالی توسط دانش نگار درصورت عدم دربافت بسته ، مسئولیت پیگیری از پست و دریافت خسارت بر عهده مشتری است.

9.در صورت قابل تهیه نبودن مورد سفارش داده شده وجه آن عیناً به حساب اعتباری مشتری مسترد می گردد.مشتری می تواند از این وجه برای پرداخت هزینه سفارشهای بعدی استفاده کرده و یا درخواست استرداد آن به حساب بانکی خود نماید.استرداد وجه شامل هیچ هزینه ای نیست.

10.اطلاعات ارائه شده توسط مشتریان به سایت دانش نگار صرفاً برای ارائه خدمات دانش نگار مورد استفاده قرار گرفته و تحت هیچ شرایطی در اختیار شخص ثالث قرار نخواهد گرفت.

11.هنگام ثبت سفارش طبق قوانین شرکت پست جمهوری اسلامی ایران،درج کدپستی صحیح اجباری است درصورت عدم درج کدپستی و یا ناقص بودن آن مسئولیت عدم دریافت بسته یا برگشت شدن آن برعهده مشتری بوده و ارسال مجدد مشمول پرداخت مجدد هزینه پستی است.

12.هنگام ارسال بسته پستی ، نام ،آدرس ، کدپستی و تلفن های ارائه شده توسط مشتری بر روی پاکت درج می شود تاامکان تماس مامور پست با گیرنده در موارد اضطراری فراهم باشد.

13.درصورت وجود مشکل در هر بخش و یا شکایات از پرسنل و یا خدمات سایت دانش نگار می توانید مستقیماً با دفتر انتشارات ارتباط برقرار نمایید:66400220-66400144(ازساعت 8صبح الی 5عصر)